Wózki zabiegowe firmy – Euro-Medical – Polecamy

0
178

Zapewniamy od lat serwis naszych sprzętów. Gwarantujemy dostępność części zamiennych oraz szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą euro-medical klientom. W szczególnych przypadkach dajemy również klientowi sprzęt medyczny zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentowi. Poznaj naszą firmę euro-medical. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.
Firma euro-medical posiada szeroką ofertę wózków medycznych. Wózki anestezjologiczne są naszym wiodącym produktem.
Wózki reanimacyjne z naszej oferty – Zapraszamy
Wózki do anestezjologii są dostępne w wielu konfiguracjach oraz rozmiarach, mają również różne wymagania dotyczące bezpieczeństwa ich stosowania. Mamy w ofercie wiele konfiguracji wózków anestezjologicznych do różnych zastosowań. Wózki dostępne są zarówno w konfiguracji całkowicie stalowej, jak i lekkiego aluminium z wykończeniem palowanym proszkowo. Wózek anestezjologiczny przeznaczony jest do szpitali na oddziały zabiegowe, oddziałowe oraz ratunkowe. Wózki anestezjologiczne posiadają w standardzie nadstawkę anestezjologiczną z dziesięcioma lub pięcioma przegródkami na leki. Wózki medyczne są dostępne w różnych konfiguracjach szufladowych. Dostępne są wózki cztero, pięcio oraz sześcio szufladowe. Blat roboczy wózka wykonany jest ze stali nierdzewnej, panele boczne wózka wyposażone są w szyny do montażu na akcesoria dodatkowe takie jak kosze na odpady medyczne, kosz druciany, misy czy pojemniki na zużyte igły. Wózek anestezjologiczny osadzony na 4 kołach jezdnych z hamulcem. Wózek dostępny jest w szerokiej gamie kolorów. Jeśli szukasz wózka anestezjologicznego skontaktuj się z nami. Zachęcamy do współpracy. Wyroby sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą jak również doświadczeniem naszym klientom. Dodatkowo zatrudniamy przedstawicieli handlowych, którzy każdego dnia odwiedzają naszych odbiorców na terenie całej Polski. Od wielu lat budujemy również siatkę sprzedaży przez firmy dystrybutorskie. Kooperacja z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze szerszej liczby odbiorców. Wszystkich zainteresowanych naszą marką wyrobów zapraszamy do kontaktu. Mamy dla naszych dystrybutorów korzystną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje korzystny rabat.
Polecamy również zainteresować się naszymi wózkami do przewożenia chorych na leżąco: https://euro-medical.pl/wozki-do-przewozenia-chorych
Euro-medical zaprasza do współpracy klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury. Jesteśmy firmą typowo handlową zajmującą się zaopatrywaniem placówek medycznych w sprzęt i aparaturę medyczną. W swojej szerokiej ofercie handlowej posiadamy monitory pacjenta, aparaty ktg, pulsoksymetry ale także wózki do przewożenia chorych, wózki do transportu zwłok, łóżka szpitalne. Jeżeli chcesz poznać naszą całą ofertę wejdź na naszą stronę firmową. Jako firma handlowa pracujemy na runku już ponad 10 lat. W tym okresie zrealizowaliśmy duże ilości projektów w sferze dostaw sprzętu dla polskich oraz zagranicznych interesantów. Nasz sprzęt medyczny służy pacjentom w wielu placówkach medycznych. Naszymi klientami są szpitale, dps-y, przychodnie, prywatne gabinety oraz kliniki.

Kontakt do nas:
F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-432-25-90 adres email: biuro@euro-medical.pl

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.