Strona głównaStomatologiaNowoczesna szczoteczka elektryczna

Nowoczesna szczoteczka elektryczna

Co sprawia, że elektryczna szczoteczka do zębów jest super inteligentna: dotykowy ekran LED i plany szczotkowania oparte na aplikacji

Oclean X Pro Elite zadebiutowała pod koniec marca tego roku. Ta soniczna szczoteczka do zębów jest konkurencyjna pod względem funkcji, jakości i ceny. Co ważniejsze, jest to pierwsza elektryczna szczoteczka do zębów, której udało się osiągnąć oba cele: super inteligentność i ekstremalną ciszę. Wiele elektrycznych szczoteczek do zębów twierdzi, że są inteligentne, ale po odłączeniu od smartfona natychmiast przestają działać. Oznacza to, że za każdym razem, gdy myjesz zęby, musisz trzymać telefon włączony i wyświetlony przed sobą. Aby zaradzić tej niedogodności, Oclean postanowił zrobić krok do przodu w kierunku super inteligentnych szczoteczek do zębów.

Dlaczego Oclean X Pro Elite kwalifikuje się jako super inteligentna?

  1. Ekran dotykowy

Jest to pierwsza na świecie elektryczna szczoteczka do zębów z interaktywnym ekranem dotykowym. Możesz zmieniać tryby szczotkowania, ustawiać czas i intensywność szczotkowania oraz sprawdzać wyniki szczotkowania na ekranie, nawet jeśli Twój telefon znajduje się w innym pomieszczeniu.

  1. Wykrywanie strefy niewidocznej

Ten model Oclean ma wbudowany sześcioosiowy żyroskop i centralny chip załadowany zintegrowanym algorytmem, algorytmem ruchu i metodami statystycznymi. To pozwala na monitorowanie i analizowanie danych szczotkowania i wyświetlanie ich na ekranie bez konieczności korzystania z telefonu. Oczywiście, można zsynchronizować dane do aplikacji mobilnej dla długoterminowego monitorowania nawyku szczotkowania.

  1. Spersonalizowane plany

Oral-b udziela porad w zależności od stanu Twojej jamy ustnej na podstawie swoich ograniczonych planów. Główki szczoteczek Philips Sonicare mają różne wbudowane chipy, a tym samym różne tryby do wyboru. Jeśli chodzi o Oclean, ponad 20 profesjonalnych planów szczotkowania jest dostępnych w aplikacji, aby dopasować się do użytkowników o różnych stanach jamy ustnej i nawykach żywieniowych. Na przykład, poleci różne plany dla palaczy, osób noszących aparaty ortodontyczne i pijących kawę. Na dodatek, pozwala użytkownikom na dostosowanie planów do ich stanów chorobowych jamy ustnej.

Oclean X Pro Elite posiada również ekskluzywną technologię redukcji hałasu oraz bezprzewodowe szybkie ładowanie podobnie jak w smartfonach.

Kup Oclean X Pro Elite teraz z naszym kodem TONELITE, aby zaoszczędzić $7. Kod działa od 1 czerwca do 30 czerwca 2021. Produkt zostanie wysłany z magazynów w Polsce, aby zapewnić, że otrzymasz go w ciągu 3 dni od zamówienia.

Więcej szczegółów można znaleźć tutaj: https://bit.ly/3fC1FtJ

Kontakt

Taylor Qu

bbeng8529@gmail.com

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne